Onder volwassenen

Onder volwassenen

8.95 22.99
Inclusief belasting. Verzenden berekend bij het afrekenen.

Een rauwe, intelligente, grappige, eerlijke en sexy roman voor de liefhebbers van A.M. Homes, Zadie Smith en Lena Dunham

Andrea, een single vrouw in New York, probeert te navigeren tussen haar excentrieke familie, haar seksuele escapades, vriendschappen en een mislukte carrière als kunstenaar. Onder de kritische blik van de mensen om haar heen, die het schijnbaar wel lukt om volwassen te worden, worstelt ze met haar zoektocht naar haar identiteit en hoe ze zou moeten zijn. Pijnlijk eerlijk probeert Andrea vragen te beantwoorden als: wat als ik je baby niet wil vasthouden? Kunnen wij daten zonder dat we het ooit over je scheiding te moeten hebben? Verdien ik het eigenlijk om te bestaan als ik er nog steeds niet achter ben wat ik met mijn leven wil?

Andrea’s observaties over haar ongewone familieleden, haar vrienden en de mannen met wie ze het bed deelt zijn ongelooflijk grappig en origineel, maar ook universeel. In deze intelligente, geestige roman schept Jami Attenberg opnieuw met scherpe pen een handvol kleurrijke personages, levensgenieters tegen wil en dank, in wier gedachten en acties je jezelf onherroepelijk herkent.

Reviews

Related Products

TERUG NAAR BOVEN